Rodoma 1–12 produktų - viso yra 80

Kėdė Lord, veliuras

165.00

Patogumas ir elegancija tai yra „Lord“ kėdė. Ji išbaigta labai maloniu liesti aksominiu audiniu. Metalinės kojos padengtos milteliniais juodais dažais.

Sofa KISS

950.00

Originali ir itin moderni  sofa įkvėpta KISS BOCCA. Vilnos apmušalai su putplasčio užpildu – tai derinys, užtikrinantis komfortą ir patogumą.

Fotelis Egg Premium, oda

1,300.00

Fotelis Egg Premium fotelis yra pagamintas iš natūralios odos ir chromuoto metalo. Fotelis yra pasukamas, jis taip pat turi lopšio funkciją.

Fotelis Egg, Al

1,150.00

Modernus fotelis „Egg“ pagamintas iš ekologiškos odos, o jo atlošas yra kniedytas aliuminiu, kuris priartina jį prie industrinio stiliaus.

Dvivietė sofa Kubik, oda

1,360.00

Ši sofa, tai klasikinis dizainas nuo 1928 m. Natūralios odos ir chromo konstrukcijos derinys suteikia baldams elegantišką išvaizdą, o minkštas sofos užpildymas garantuoja komfortą ir patogumą. Idealus pasiūlymas studijoms, biurams ir laukimo kambariams. Kolekciją papildo trijų vietų sofa ir fotelis.

Trivietė sofa kubik

1,500.00

Natūralios odos derinys su chromuotu įrėminimu suteikia baldui elegantiškumo, o minkštas sofos užpildas garantuoja komfortą ir patogumą. Idealus pasiūlymas studijoms, biurams ir laukiamiesiems. Sofa yra balta ir juoda. Kolekciją papildo dvivietė sofa ir fotelis.

Sofa BA 2, naturali oda

1,300.00

Tai 1929 m. suprojektuota sofa, kuri buvo užsakyta ir išeksponuota vokiečių paviljone parodoje Barselonoje. Būdinga „X“ raidės formos chromuota bazė ir kvadratais išspausta oda yra šios sofos esminiai bruožai. Prie jos komplektuojamas ir tos pačios „Barcelona“ linijos fotelis.

Sofa BA 3, oda

2,170.00

Tai 1929 m. suprojektuota sofa, kuri buvo užsakyta ir išeksponuota vokiečių paviljone parodoje Barselonoje. Būdinga „X“ raidės formos chromuota bazė ir kvadratais išspausta oda yra šios sofos išskirtiniai bruožai. Prie jos komplektuojamas ir tos pačios „Barcelona“ linijos fotelis.

Sofa Moderno

1,220.00

Šiuolaikinio stiliaus „Corner Sofa Moderno“ yra šiek tiek pop-art pobūdžio, todėl ji išsiskiria beveik bet kuriame interjere.

Hoker Moderno

400.00

„Hoker Moderno“ yra baldas su šiuolaikine forma, turintis šiek tiek pop-art pobūdžio, todėl jis išsiskiria beveik bet kuriame interjere. Ši kušetė papildo sofą Moderno, suteikiant miego galimybę.

Kėdė Dima VIC

110.00

„Dima VIC“ kėdė puikiai tinka tiek moderniems, tiek vintage stiliaus kambariams. Sėdynė apmušta veliūriniu audiniu, o pagrindas pagamintas iš medienos dažytos juodai.

Kėdė Norden DSW

70.00

„Norden DSW“ kėdė puikiai dera su šiuolaikinės virtuvės ir valgomojo interjeru.
Sėdynė yra pagaminta iš polipropileno. Minkšta pagalvėle, padengta dirbtineda. Kojos, sujungtos juodais metaliniais strypeliais.