Showing 1–12 of 101 results

(Lietuvių) Kėdė Dima VIC

99.00

(Lietuvių) „Dima VIC“ kėdė puikiai tinka tiek moderniems, tiek vintage stiliaus kambariams. Sėdynė apmušta veliūriniu audiniu, o pagrindas pagamintas iš medienos dažytos juodai.

(Lietuvių) Kėdė Emilia Velvet

160.00

(Lietuvių) „Emilia Velvet“ kėdė yra nepaprastai įspūdingas baldas, minkšta dalis su efektyviais įsiuvais paryškinta tamsiai mėlyną veliūrą. Pagrindas pagamintas iš juodai dažyto metalo.

(Lietuvių) Kėdė Eris Vic

88.00

(Lietuvių) „Eris VIC“ kėdė yra puikus sprendimas šiuolaikiškam valgomajam ar svetainei. Puikiai tinka paauglių kambaryje, restorano erdvėje ar viešbučio kambaryje. Pagrindas pagamintas iš metalo, dažyto milteliniu būdu, o polipropileno sėdynė apmušta veliūriniu audiniu.

(Lietuvių) Kėdė Nora

195.00

(Lietuvių) „Nora VIC“ kėdė atspindi naujausias interjero dizaino tendencijas. Klasikinio veliūrinio audinio minkšta sėdynė efektyviai susimaišo su tamsaus ąžuolo lakuotom kojom.

(Lietuvių) Kėdė Norden DSW

60.00

(Lietuvių) „Norden DSW“ kėdė puikiai dera su šiuolaikinės virtuvės ir valgomojo interjeru.
Sėdynė yra pagaminta iš polipropileno. Minkšta pagalvėle, padengta dirbtineda. Kojos, sujungtos juodais metaliniais strypeliais.

(Lietuvių) Kėdė Tulip

120.00

(Lietuvių) „Tulip“ kolekciją 1956 m. sukūrė Eero Saarinen. Kėdės pagrindas pagamintas iš dažyto metalo. Ant pagrindo sumontuota pasukama plastikinė sėdynė su pagalve. „Tulip“ kolekcija papildo fotelis ir stalas, kurios bruožas  yra viena koja siaurėjanti link centro. 

(Lietuvių) Fotelis Ramsey VIC

240.00

(Lietuvių) Šis fotelis yra puikus pasirinkimas eklektiškam interjerui. Puikiai tinka tiek erdviame gyvenamajame kambaryje, tiek viešbučio fojė ar restorane. Pagrindas pagamintas iš metalo, dažyto milteliniu būdu, o sėdynė apmušta veliūriniu audiniu.  Madingiausios sezono spalvos.

(Lietuvių) Fotelis Nelson

215.00

(Lietuvių) Tai fotelis, patraukiantis kiekvieno dizaino mėgėjo dėmesį. Puikiai tinka ne tik restorano erdvei, viešbučio interjerui, bet ir namie. Pagamintas iš paauksuoto chromo metalo, o sėdynė apmušta veliūriniu audiniu.

(Lietuvių) Fotelis Karl Velvet

170.00

(Lietuvių) Fotelis Karl tai modernios formos ir išraiškingos spalvos derinys. Aukso spalvos metalinis rėmas kartu su intensyvia apvalios sėdynės spalva rodo aistrą vis populiarėjančiam glamour stiliui.

(Lietuvių) Fotelis Astro Vic

330.00

(Lietuvių) „Astro Vik“ fotelis yra patogus bei dera su modernaus dizaino koncepcija. Aksominiu audiniu apmušta sėdynė suderinta su tamsintomis medienos kojomis. Visas baldas yra įspūdingas, todėl atrodo nepriekaištingai bet kuriame interjere.

(Lietuvių) Fotelis Egg su pakoju

580.00

(Lietuvių) Fotelis Egg su pakoju yra pagamintas iš madingiausio sezono spalvos aksomo audinio ir chromuoto metalo. Fotelis ir pakojis yra pasukami, fotelis taip pat turi lopšio funkciją.

(Lietuvių) Fotelis Batild

295.00

(Lietuvių) „Batilda VIC“ fotelis yra jaukumo ir unikalaus stiliaus derinys. Sėdynė apmušta aksomo audiniu, sujungtu su juodai dažytomis ąžuolo kojomis. Visas baldas sukuria subtilų prabangos klimatą, kuris puikiai tinka bet kokiam kambariui.